Hakkımızda

Sezersan  Av Marketi olarak, müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde verdiğimiz hizmetin kalitesini her geçen gün daha da artırmaktayız.  

Av malzemeleri alanında fark yaratmak istediğimiz bu sektörde, uygun fiyat, kaliteli ekipman, aynı gün kargo, güvenilir hizmet metodlarından  hareket ederek, av hayatlarında her zaman bizi tercih eden müşteriler yaratmak bizim için bir başarıdır.

Siz de firmamızın sunduğu ürünleri incelemek ve hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz hemen Mağazamızı ziyaret edebilir ve dilediğiniz av malzemesi ürününe kolayca sahip olabilirsiniz. 

Sayfamızdan sipariş edeceğiniz ürünler, en kısa sürede elinize ulaşacak ve kargolarda herhangi bir problem olması halinde firmamız tarafından değiştirilecektir. Siz de geç kalmadan Sezersan Av Mağazamızın  ayrıcalıklı dünyasını inceleyebilir ve avdan aldığınız zevki en kaliteli hale getirebilirsiniz.
Sezer-San Av Sanayii; Makina Kimya Endüstri Kurumu Mermi Satışı Yetkili Bayisidir. Av ve doğa malzemeleri satış kurumudur.